Meist

coco about D.A.Stroman LTD on üks suurimaid madratsitootjaid Küprosel. Aastate jooksul oleme kasvanud ja arenenud, selle aluseks on olnud lihtne ettevõtte visioon "Valmistada parimaid tooteid heaks uneks selliseid, mida saaks uhkusega soovitada oma sõpradele ja perele!", see filosoofia on jätkuvalt meie ettevõtte edasiviiv jõud.

Meie 30-aastane kogemus, pidevad madratsite turu-uuringud ja innovatsioonide evitamine tootmises, kui ka käsitöö ja kvaliteetsed materjalid, mis vastavad sellistele Euroopa kvaliteedi standarditel nagu Öko-Tex 100, Eco Label, ja teistele, on võimaldanud meil luua kvaliteetseid tooteid nii kohalikule kui ka välisturule.

Alates 1995. aastast ekspordime oma tooteid paljudesse riikidesse - Suurbritanniasse, Venemaale, Soome, Hispaaniasse, Kreekasse, Eestisse, Lätti, Kuveiti ja Bulgaariasse. 2003.aastal pälvis Stroma Küprose kaubandus-, tööstus- ja turismiministeeriumi auhinna saavutuste eest tööstustoodete ekspordi arengus.

Meie sortimendis on erinevad madratsid, madratsikatted, padjad ja kaitsekatted.

Inimene veedab magades peaaegu kolmandiku oma elust. Hea uni ja puhkus on üks peamisi viise, kuidas inimene taastab jõudu uueks päevaks. Nii et, hea uni on hea tervise aluseks!

logo en

sweet dreams02

Garantiiregistreerimine