Abi

Abiline madratsi valimisel on loodud erilise testi tulemusena, mida saime testides meie madratseid mFlex® Bed Pressure Mapping süsteemiga. Katse viidi läbi erinevatel kehakaalu tüüpidel 3 valitsevas magamisasendis (selili, küljeli, kõhuli), määramaks inimkeha koostoimet madratsi pealispinnaga sellele surve avaldamise tulemusel. Testi tulemuste järgi on meil võimalik kindlaks teha* milline on Teie tunnetus sõltuvalt keha survest kindlale Stroma madratsile ja saame soovitada, milline madrats sobib Teile kõige paremini.

* Kuna iga inimese keha ja magamisharjumused on ainulaadsed, on see lihtsalt meie soovitus

sisestage oma isikuandmeid, et teha kindlaks, milline madrats on Teie jaoks parim.

Ostma?*Kehamassiindeksit (BMI= Body Mass Index) kasutatakse ülekaalulisuse arvutamiseks ning leiutati Belgia statistiku  Adolphe Quetelet (1796-1874)  poolt 1869 aastal. Kehmassiindeksit tuntakse ka Queteleti indeksi nime all.
KMI (kehamassiindeks) on rahvusvaheline mõõdik kehakaalu ja pikkuse suhte väljendamiseks. KMI arvutamiseks on meil vaja kaal (kilogrammides) jagada pikkusega (meetrites).
KMI ei sobi kasutamiseks raseduse ajal, professionaalsetel sportlastel ja lastel.
Antud valem ei võta arvesse inimese psühholoogilisi eripärasid ja ülekaalu protsenti. Täpsemate tulemuste saamiseks võtke ühendust oma arsti või treeneriga.

sweet dreams02

Garantiiregistreerimine