FAQ

FAQs - Stroma

Bonell vedrud on jäigad, kasutatakse  juba aastakümneid  madratsite valmistamisel. Vedrud on omavahel ühendatud spiraaltraadiga, mis surve korral muudab madratsi jäigemaks. Madratsid Bonell vedrudega on tavaliselt jäigemad ja toetavad Teie selga, kuid neil ei ole nii head anatoomilised omadused kui Pocket vedrudega madratsitel.
Pocket vedrud on vedrusüsteem, kus iga vedru on paigutatud eraldi kangast "taskusse" (siit ka selle nimetus, inglise keelest "pocket" tähendab tasku). Need on tavaliselt pehmed vedrud ja ei ole vastastikku ühendatud, mis võimaldab neil toimida igaühel eraldi, olenevalt inimkeha survest. Pocket vedrumadratsid kohanevad  täiuslikult Teie kehaga ja on ideaalsed paaridele, kuna puhates Teid ei häiri kõrvalmagaja liigutused.

See sõltub mitmest tegurist. Hiljutised uuringud, erinevalt varasemast, näitavad, et keskmiselt kõvad madratsid on paremad, sest nad moodustavad õige selja ja keha toe. Siiski, kuigi uuringud hõlmavad suuremat osa inimesi, ei saa seda omistada igale inimesele,sest igaüks meist on ainulaadne. Kokkuvõtteks võib öelda, et inimestel, kes on harjunud magama selili, võib olla kõva madrats  ideaalne valik, kuid inimestel, kellel meeldib magada küljeli või kõhuli, võib kõva madrats osutuda  ebamugavaks. Sellistel inimestel on parem valida poolkõva madrats või madrats Pocket vedrudega.

Kuna selja- ja terviseprobleemid on igalühel erinevad ja me ei ole arstid,siis  kindlasti soovitame konsulteerida oma arsti või füsioterapeudiga. Igale probleemile on vajalik erinev lähenemine ja ainult ekspert võib soovitada parimat madratsi soetamise lahendust just Teie probleemile.

Mitte alati. Tegelikult on nii, et kallimad madratsid on valmistatud kõrgema ja parema kvaliteediga materjalidest kui madalama hinnaga madratsid. Paremad materjalid Pocket vedrud , Memory vaht, lateks jne. Kvaliteetsematest materjalidest madratsid kohanevad kergemini Teie kehakujuga, jaotades ühtlaselt kehakaalu survet ja tagades õige toe Teie seljale. See muidugi ei tähenda, et igaüks kallimal madratsil paremini.puhkab Kõige olulisem on Teie keha ja madratsi vaheline toime, sõltuvalt madratsi struktuurist ja Teie kehakaalust, pikkusest, samuti ka Teie magamisharjumustest või domineerivast magamisasendist mitte madratsi hinnast!

3- 12- aastastele lastele peaks vältima väga pehmet madratsi, sest laps kasvab ja on väga vajalik õige lülisamba tugi.

Madrats, nagu iga muu ese, ei kesta igavesti. Nagu soovitavad eksperdid, madratsi elutsükkel on 8-10 aastat, kuid see sõltub selle kvaliteedist ja kasutamisest. Väga lihtsad olulised sümptomid ja praktiline viis, kuidas mõista, et on aeg madrats välja vahetada:
-    kui hommikul ärkate seljavaluga, kuid päeva jooksul nad kaovad
-    kui Teie uni on halvem kui enne
-    kui teises kohas magate paremini kui omal madratsil
-    kui madratsil on silmnähtavad kahjustused

- kasutage alati pestavat madratsiümbrist, mis kaitseb madratsit mustuse ja plekkide eest
- ärge asetage madratsi kahjustatud, sobimatu suurusega, ebatasasele pinnale või pinnale, kus liistude vahe ületab 7 cm (soovitame liistude vahet maksimaalselt kuni 5 cm)
- iga 2-3 kuu tagant keerake madrats ümber ja vahetage otsad (esimese 2-3 kuu jooksul on soovitav seda teha iga 2-3 nädala järel)
- rohkem soovitusi leiate meie "Madratsi kasutusjuhises", mis on kaasas iga meie toodetud madratsiga.

sweet dreams02

Garantiiregistreerimine