Materjal

Stroma tootmisel kasutatakse kvaliteetseid materjale, mida peamiselt ostetakse tuntud Euroopa tootjatelt. Kõik materjalid on valmistatud vastavalt Euroopa standarditele, mida tõendavad sellised sertifikaadid nagu Öko-Tex 100 ja Ecolabel (Ökomärgis). Erinev madratsite konstruktsioon, porolooni ja keemiliste ainete puudumine madratsites muudab Strooma madratsid õhku läbilaskvateks.

 

Vedrud:

bonnell spring stroma 2 Bonell vedrud – asetatud reas ja ühendatud omavahel nii ülevalt kui alt spiraalse traadiga ning kinnitatud lameda metallraamiga madratsi ümbermõõdu ulatuses. Bonell vedrudega madratsid on jäigemad ja vähema anatoomilise toega.
 
 
 

pocket spring stroma Pocket vedrud - on pehmemad kui Bonell vedrud. Iga vedru on paigutatud eraldi riidest taskusse, ei ole ühendatud üksteisega ja toimivad iseseisvalt. Seetõttu Pocket vedrudega vedrusüsteem omandab lihtsamalt keha kuju, toetab õigesti selga ja keha, muutes madratsi magamiseks eriti mugavaks .Pocket vedrudega madratsid on eriti sobivad paaridele,kellel on suuremad kehakaalude erinevused.Pocket vedrudega madratsid vähendavad kõrvalmagaja liigutuste mõju.

 

 


micropocket str0ma 2 MikroPocket vedrud - amad omadused nagu Pocket vedrudel, kuid nad on väiksema läbimõõduga, peenema vedrutraadiga ning seetõttu MicroPocket vedrud toetavad paremini  selga.
 
 
 
 

reinforce stroma Tugivedrud spetsiaalsed "liblika" -kujulised, tugivedrud paigaldame madratsi külgedel, et tagada parem toestus madratsi servades.Tugivedrud annavad lisatoestust kohtades, kus istudes, madratsile avaldatakse kõige tugevamt surve.
 
 
 

Kangad:

Kõik tootmises kasutatavad kangad toodetakse Euroopas vastavalt Euroopa standarditele erinevate omaduste/tehniliste näitajatega, kõik kangad omavad Öko-Tex 100 sertifikaati. Tootmises kasutame peamiselt kahte erinevat tüüpi kangaid.

oeko tex Damaskuse kangas – kõrgekvaliteetsed kangad on töödeldud Aloe Veraga ning  tolmulestade vastu. Kasutatakse madratsitel "Thin Eco", "Soft Ecological", "Coco Ecological " Orthopeadic Ecological ", samuti laste madratsitel.

Elastsed kangad – kõrgkvaliteetsed trikotaažkangad, töödeldud tolmulestade vastu. Kasutatakse Pocket vedrudega madratsites - "Reva", "Orfeas", "Olympia ".

Coolmax® - kangas on inovaatiline, kõrge kvaliteediga fiiberkangas, pakkudes parimat sinu kehale. Kangas Coolmax® reageerib inimese kehatemperatuuri muutustele ning higistamisele, kuivades kiiremini kui tavalised kangad, hoides magades keha kuiva ning värskena. Coolmax® kangas on väga mugav, pehme, kerge ning õhuline, naturaalse puudutusega! Kasutatakse madratsil "Passion".

Bio Cotton® - ökoloogiline kangas on oluliselt naturaalsem kui teised puuvillakangad, kuna kangas kasutatava puuvilla kasvatamisel ning hilisemal töötlemisel ei ole kasutatud keemilisi aineid. Magades orgaanilisest puuvillast (Bio Cotton®) kangal, ennetad nahaallergiad ning kangakiud reguleerivad suurepäraselt higistamisest tekkinud niiskuse eritumist! Kasutatakse eksklusiivsel topeltvedrustusega Pocketmadratsil "Las Vegas".


Muud materjalid:

cotton stoma new ecolabel Pressitud puuvill, puuvilla kiud, lambavill, kaamelivill, linakiud - valmistatud naturaalsest ja sünteetilisest kuist, kuumtöödeldud kõrgel temperatuuril, mis on vajalik hügieeninõuetele vastamiseks. Materjalid ei sisalda kemikaale ja on keskkonnasõbralikud.
 
 
 

Kookoskiud

coco stroma saadakse kookospähklist selle sisemise ja välimine kihi osast. Kuigi kõva materjal, on kookoskiud piisavalt elastne, et kedrates see ei katkeks ja keerduks ühtlaselt. Kookoskuid on hästi tuntud looduslik materjal, mis on õhku läbilaskev. Kookoskiud koos loodusliku kummiga võimaldab õhul ringelda ja tagab madratsitel vajalikku toe.

 

 

 

Lateks

latex stroma looduslik materjal, mida saadakse kummipuu mahlast (piimast) troopikas. Spetsiaalse töötlemisproteesi käigus säilitatakse selle looduslikud omadused. Lateks on keskkonnasõbralik materjal, mis pikka aega säilitab selliseid omadusi nagu: kõrge elastsus, hingavus ja antibakteriaalsus.

 

 

 


Memory vaht

memory foam stroma valmistatud polüuretaanist ja keemilistest lisaainetest, mis suurendavad viskoossust, ja selle tihedust. Hoolimata keemilistest lisaainetest on see materjal tervisele ohutu, ei tekita allergiaid ning suurenda olulisel määral mugavust. See materjal on jäigem jahedas temperatuuris ja pehmem kõrgemas temperatuuris. Struktuuri tõttu kohaneb kiiresti ja lihtsalt, omandab erinevaid kehasurve asendeid.

 

 

 


HR poroloon

on valmistatud polüuretaanist on elastne ja endist kuju taastava võimega.

Sertifikaadid

certificate ecological   certificate olympia   certificate orfeas   certificate reva

 

sweet dreams02

Garantiiregistreerimine